IZKUŠENI PRODAJNIK (m/ž)

Infotim Ržišnik Perc d.o.o. v svoj tim vabi IZKUŠENEGA PRODAJNIKA (m/ž) na področju programskih rešitev (eMR, MojHab, ...) in robustne opreme.

Osnovna dejavnost podjetja Infotim Ržišnik Perc d.o.o. je razvoj lastne programske opreme za upravljanje števcev (voda, plin, topla voda) in nepremičnin ter mobilne aplikacije MojHab in implementacija le-teh. Naše rešitve uporabnikom omogočajo poenostavitev in avtomatizacijo delovnih procesov, večjo produktivnost, prihranke ter s tem konkurenčnost na sodobnem trgu. Prisotni smo tako na slovenskem kot na tujih trgih. Zavedamo se, da nam naše stranke zaupajo predvsem zaradi visoke strokovnosti in zanesljivosti naših strokovnjakov.

Opis delovnega mesta:

  • organizacija prodaje, fakturiranja, dobav in komunikacije z naročniki
  • izvajanje prodajnih aktivnosti pri obstoječih naročnikih ter prodajnih aktivnosti pri pridobivanju novih naročnikov
  • izdelava kalkulacij, ponudb, prezentacij in pogodb
  • priprava dokumentacije in poročil za potrebe naročnikov
  • pomoč pri nadzoru izpolnjevanja pogodbenih elementov in reševanje morebitnih reklamacij
  • komunikacija z naročniki
  • priprava razpisno-ponudbene dokumentacije, analiz uspešnosti tržnih in komercialnih aktivnosti in identifikacija ter implementacija izboljšav pri kupcih
  • povezana administrativna dela

Smo več kot samo delodajalec!

  • varna in dolgoročna zaposlitev v uspešnem in uveljavljenem podjetju
  • odlični delovni pogoji v dinamičnem in proaktivnem kolektivu
  • stimulativen osebni dohodek in nagrajevanje iz naslova uspešnosti
  • sistem mentoriranja in možnost pridobivanja novih znanj
  • sodobna programska oprema
  • ravnovesje med delom in zasebnim časom
  • vsakodnevni zdravi prigrizkiorganizirana prehrana na delovnem mestu
  • zagotovljeno brezplačno parkirno mesto
  • pestro družabno življenje v poslovni skupini Ržišnik Perc

Pričakujemo:

  • vedoželjno osebo, ki si želi rasti in dodatno razvijati svoje prodajne kompetence
  • vsaj višješolsko izobrazbo ustrezne smeri
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na enakem ali podobnem delovnem mestu
  • izkušnje s prodajo tehničnega blaga ali programske opreme (SW)
  • sposobnost pisne in ustne komunikacije v angleškem jeziku, zaželeno osnovno znanje hrvaškega jezika, prednost je znanje češkega jezika
  • pripravljenost na službena potovanja
  • prodajno naravnanost, dobre komunikacijske sposobnosti
  • proaktivnost, samoiniciativnost in usmerjenost k rezultatom
  • hitrost in odzivnost
  • prednost je  poznavanje komunalnega področja in z njim povezanih tehnologij, dobrodošlo je poznavanje komunikacijskih tehnologij v industrijski avtomatizaciji
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz

Prijave z vašim življenjepisom vnesite v spodnji obrazec

career.html1