ARHITEKT ZA PROJEKTIRANJE ZDRAVSTVENIH OBJEKTOV (m/ž)

PROTIM Ržišnik Perc d.o.o. - www.protim.si  - je neodvisno svetovalno in projektantsko podjetje arhitektov in inženirjev, ki že 30 let naročnike vodi skozi vse faze razvoja projekta, od prvih zasnov do izvedbe objektov. Projekte razvijamo integralno v stalnem dialogu vseh strokovnih profilov.

Posebnost dela v našem timu je vzajemno delovanje več kot 90 redno zaposlenih strokovnjakov različnih profilov in značajev, ki z interdisciplinarnim timskim delom razvijajo inovativne prijeme in rešitve za učinkovito doseganje skupnega cilja. Proces dela poteka v BIM tehnologiji.

Že pred leti smo uspešno stopili na pot internacionalizacije, zato naša velikost, strokovna širina in delo za mednarodne naročnike omogoča sodelavcem strokovni in osebnostni razvoj.

Naše delovno okolje v Sloveniji v Šenčurju (25 kilometrov iz Ljubljane) je sodobno in stimulativno, lokacija pa enostavno dostopna.

S svojo strokovnostjo in kompetencami smo v preteklih letih uspešno izpeljali veliko projektov in upamo, da se nam na naši uspešni poti pridružite tudi vi!

Odprti smo za vse oblike sodelovanja.

K sodelovanju vabimo ambicioznega novega sodelavca - ARHITEKTA ZA PROJEKTIRANJE ZDRAVSTVENIH OBJEKTOV (m/ž).

Delovne naloge:

  • strokovno vodenje kompleksnih projektov s področja zdravstva
  • odgovornost za strokovno, pravočasno in racionalno izvedbo storitev
  • samostojno opravljanje del in nalog arhitekta
  • vodenje in usklajevanje projektnih skupin in koordinacija z naročnikom
  • mentoriranje sodelavcev

Pričakovana znanja, izkušnje in kompetence:

  • univerzitetni diplomirani inženir arhitekture, magister inženir arhitekture ali primerljiva stopnja izobrazbe v drugih državah
  • zaželen strokovni izpit za pooblaščenega arhitekta
  • vsaj 5 let delovnih izkušenj pri projektiranju objektov s področja zdravstva (strokovno in organizacijsko)
  • računalniška znanja: znanje CAD programov, zaželeno tudi znanje Revit-a in usmerjenost k BIM pristopu
  • znanje angleškega, zaželeno tudi nemškega jezika (sposobnost konverzacije v angleščini oziroma nemščini na strokovnih sestankih in v pismeni komunikaciji)
  • sposobnost prevzemanja odgovornosti
  • sposobnost za vodenje in koordinacijo sodelavcev
  • smisel za planiranje in organizacijo dela
  • natančnost, doslednost
  • vozniški izpit in
  • pripravljenost na opravljanje dela v Sloveniji (nudimo možnost kadrovskih stanovanj)

Ponujamo:

  • osnovni letni bruto prihodek med 45.000 € in 60.000 € (odvisno od kvalifikacij in izkušenj)
  • delo v uspešnem uveljavljenem podjetju
  • zanimive strokovne izzive
  • sodelovanje pri ustvarjanju novih trendov pri načrtovanju stavb
  • možnost ugodnega najema kadrovskega stanovanja v stanovanjskem naselju z vrtcem v neposredni bližini delovnega mesta
  • interdisciplinarno delo pri kompleksnih projektih v visoko strokovnem timu
  • stimulativno plačilo in dodatno nagrajevanje za uspešno delo
  • osebnostni razvoj, stalno strokovno izobraževanje in napredovanje
  • kulturo izmenjave strokovnih izkušenj med sodelavci
  • organizirano rekreacijo in prehrano v restavraciji na delovnem mestu
  • možnost koriščenja službenega vozila
  • delo v družbeno odgovornem podjetju
  • prijetno delovno okolje in pestro družabno življenje v poslovni skupini Ržišnik Perc

Prijave z Vašimi življenjepisi in predstavitvijo referenčnih projektov s področja zdravstva sprejemamo preko spletnega obrazca.

Na razgovoru pričakujemo predstavitev Vašega dosedanjega dela in referenčnih projektov s področja zdravstva.

Prijave z vašim življenjepisom vnesite v spodnji obrazec
(Enter applications with your resume in the form below)

Imate že izdelan življenjepis? Pošljite priponko (doc, docx, pdf, jpg, png).
(Do you already have a CV? Send attachment (doc, docx, pdf, jpg, png.)